Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2015-09-28
E-nummerenhet: ST
Delbar kabeltätning 2.5-3.9 mm för 12 mm Micronet™ dukter
| Leverantörens artikelnummer | MPB30608/12A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | MPB30608/12A |
| GTIN | 7333106011483 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2026-03-10 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 50 460 63 |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | MPB30608/12A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | MPB30608/12A |
| GTIN | 7333106011483 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2026-03-10 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 50 460 63 |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |