Inlagd: 2016-04-05
E-nummerenhet: ST
Binäringång batteridriven 2-kanaler med trådlös quicklink kommunikation för dosa.
| Leverantörens artikelnummer | TRM702A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TRM702A |
| GTIN | 3250615989024 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_32109988/Document/std.lang.all/EUDOC_0004.05-2022.pdf |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TRM702A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TRM702A |
| GTIN | 3250615989024 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_32109988/Document/std.lang.all/EUDOC_0004.05-2022.pdf |
|---|