Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2004-07-01
E-nummerenhet: ST
Torkfläkt 30kW
| Leverantörens artikelnummer | TF30HV-F 1X230V FROSTSK |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TF30HV-F 1X230V FROSTSK |
| GTIN | 7392274264039 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2021-09-20 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | El-Björn |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | TF30HV-F 1X230V FROSTSK |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TF30HV-F 1X230V FROSTSK |
| GTIN | 7392274264039 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2021-09-20 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | El-Björn |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |