Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2016-04-21
E-nummerenhet: ST
Dimmbar LED drivdon med tre uttag. 160mA, 3x4W (fasdimmning)
| Leverantörens artikelnummer | 6614605 Driver 3x4W 160mA Lav Dim |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | LED Driver 3x4W 160mA Lav Dim |
| GTIN | 7072125110264 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-09-15 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Unilamp Norden - Luzense |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | 6614605 Driver 3x4W 160mA Lav Dim |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | LED Driver 3x4W 160mA Lav Dim |
| GTIN | 7072125110264 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-09-15 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Unilamp Norden - Luzense |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |