Inlagd: 2025-04-08
E-nummerenhet: ST
APC Easy UPS On-Line SRV 72V RM Batt.pack 2/3kVA utökad drifttid
| Leverantörens artikelnummer | SRV72RLBP-9A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | SRV72RLBP-9A |
| GTIN | 0731304403067 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | APC |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_CB_PSB-OF-07395_EN |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer | SRV72RLBP-9A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | SRV72RLBP-9A |
| GTIN | 0731304403067 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | APC |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_CB_PSB-OF-07395_EN |
|---|---|