Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2021-02-02
E-nummerenhet: ST
Jordfelsbrytare typ F med skruvanslutning 2-polig 40A, 30mA felström, 10kA
| Leverantörens artikelnummer | CDF540A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | CDF540A |
| GTIN | - |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-09-30 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 21 637 64 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_38915105/Document/std.lang.all/DECLARATION_22_2118_12_22.pdf |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | CDF540A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | CDF540A |
| GTIN | - |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-09-30 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 21 637 64 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_38915105/Document/std.lang.all/DECLARATION_22_2118_12_22.pdf |
|---|