Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2007-04-23
E-nummerenhet: ST
Brandvarnare optisk batteridrift 9V, Vit.
| Leverantörens artikelnummer | TG500A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TG500A |
| GTIN | 3250615879967 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2019-11-14 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.hager.se/hjaelpmedel-ladda-ner/dokumentation/prestandadeklaration/24307.htm |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TG500A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TG500A |
| GTIN | 3250615879967 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2019-11-14 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.hager.se/hjaelpmedel-ladda-ner/dokumentation/prestandadeklaration/24307.htm |
|---|