Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2019-08-29
E-nummerenhet: ST
Apparatdosa, för Golvuttag XS, för upphöjda golv, vit/grön
| Leverantörens artikelnummer | IMT35032A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | IMT35032A |
| GTIN | 3606489818937 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-11-13 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Schneider Electric |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NF012_2986 |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer | IMT35032A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | IMT35032A |
| GTIN | 3606489818937 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2025-11-13 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Schneider Electric |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NF012_2986 |
|---|---|