Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2006-01-30
E-nummerenhet: ST
Rumsdisplay med 4 touchknappar. Vit. Inbyggd rumstermostatsamt 4 knappar för inställning av börvärde m.m.
| Leverantörens artikelnummer | TX460A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TX460A |
| GTIN | 3250616049833 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2016-12-09 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 17 389 12 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TX460A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TX460A |
| GTIN | 3250616049833 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2016-12-09 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 17 389 12 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|