Avaktiverad
Inlagd: 2014-03-04
E-nummerenhet: ST
Brytaktor 8-kanaler 'a 4A för KNX. ETS-programmering. Bredd: 6 moduler.
| Leverantörens artikelnummer | TYA608A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TYA608A |
| GTIN | 3250616059740 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-03-19 |
|---|---|
| Ersätts av | 17 385 43 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TYA608A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TYA608A |
| GTIN | 3250616059740 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-03-19 |
|---|---|
| Ersätts av | 17 385 43 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|