Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2008-01-23
E-nummerenhet: ST
Brytaktor tebis TX/KNX 2 utgångar 4A Dosmontage
| Leverantörens artikelnummer | TXB202A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TXB202A |
| GTIN | 3250616049468 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2017-01-12 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 17 387 76 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TXB202A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TXB202A |
| GTIN | 3250616049468 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2017-01-12 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 17 387 76 |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|