Avaktiverad
Inlagd: 2014-09-30
E-nummerenhet: ST
AVR320 LED DIM DALI/SWITCH 14W/830 IP44 Klass II Ljusflöde: 1466lm
| Leverantörens artikelnummer | AVR320.120DDL/3K |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | AVR320.120DDL/3K |
| GTIN | 6418677627729 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2019-01-31 |
|---|---|
| Ersätts av | 75 049 32 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Ensto Lighting |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | AVR320.120DDL/3K |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | AVR320.120DDL/3K |
| GTIN | 6418677627729 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2019-01-31 |
|---|---|
| Ersätts av | 75 049 32 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Ensto Lighting |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |