Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2016-03-17
E-nummerenhet: ST
Strålk ZSI 210W 60° 5 700K inkl kedjemontage
| Leverantörens artikelnummer | ZSI-210-60-6K |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | ZSI 210W 60° 6Kk k |
| GTIN | - |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-10-31 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 72 142 16 |
| Varumärke | Energisystem |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.energisystem.se/documents/ZSImontageanvisning.pdf |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | ZSI-210-60-6K |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | ZSI 210W 60° 6Kk k |
| GTIN | - |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-10-31 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 72 142 16 |
| Varumärke | Energisystem |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.energisystem.se/documents/ZSImontageanvisning.pdf |
|---|