Avaktiverad
Inlagd: 2018-08-31
E-nummerenhet: ST
GATUARMATUR STREETLIGHT 40 MICRO ST1.2a OPTIK, 32W, 4000K, IP66
| Leverantörens artikelnummer | 5XD1B4B492A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | ARM SL40 MICR ST1.2a 4000LM 4K |
| GTIN | 4058352247426 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2021-03-22 |
|---|---|
| Ersätts av | 77 277 46 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | SITECO |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | 5XD1B4B492A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | ARM SL40 MICR ST1.2a 4000LM 4K |
| GTIN | 4058352247426 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2021-03-22 |
|---|---|
| Ersätts av | 77 277 46 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | SITECO |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |