Inlagd: 2026-03-25
E-nummerenhet: ST
DIN-skenmätare, PowerLogic EM3570, Ethernet, LVDC, Rogowski CT-ingång med extern strömförsörjning
| Leverantörens artikelnummer | METSEEM3570A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | METSEEM3570A |
| GTIN | 3606481096500 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Schneider Electric |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=E520593 |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer | METSEEM3570A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | METSEEM3570A |
| GTIN | 3606481096500 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Schneider Electric |
| Certifikat | |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Certifikat | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=E520593 |
|---|---|