Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2009-03-25
E-nummerenhet: M
GASQBDUV 4XG652.D
| Leverantörens artikelnummer | TOL4051001/4A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TOL4051001/4A |
| GTIN | 7333106003655 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2017-05-26 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.e-nummersok.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_34690_4983160.pdf |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | TOL4051001/4A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TOL4051001/4A |
| GTIN | 7333106003655 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2017-05-26 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.e-nummersok.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_34690_4983160.pdf |
|---|