Avaktiverad
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2009-03-25
E-nummerenhet: M
GASLLDV 96XG652.D
| Leverantörens artikelnummer | TOL4021001/96A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TOL4021001/96A |
| GTIN | 7333106002870 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2026-02-19 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 47 013 50 |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| Leverantörens artikelnummer | TOL4021001/96A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | TOL4021001/96A |
| GTIN | 7333106002870 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2026-02-19 |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | 47 013 50 |
| Varumärke | Hexatronic C&I Systems |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |