Avaktiverad
Inlagd: 1992-12-22
E-nummerenhet: ST
Samlingsskena 12x5mm 1-fält
| Leverantörens artikelnummer | UM11A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | UM11A |
| GTIN | 3250616230071 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-03-19 |
|---|---|
| Ersätts av | 22 841 57 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | UM11A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | UM11A |
| GTIN | 3250616230071 |
| Aktiv | Nej |
| Avaktiverad | 2018-03-19 |
|---|---|
| Ersätts av | 22 841 57 |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | http://www.hager.se/dokumentation-programvaror/produktdokumentation/normer-miljoeinformation/prestandadeklaration/57138.htm |
|---|