Inlagd: 1997-02-19
E-nummerenhet: ST
BYGGSATS F SÄKR BR HF612
| Leverantörens artikelnummer | UK21L1A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | UK21L1A |
| GTIN | 3250616210882 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_38915111/Document/std.lang.all/DECLARATION_22_2707_11_22.pdf |
|---|
| Leverantörens artikelnummer | UK21L1A |
|---|---|
| Leverantörens typbeteckning | UK21L1A |
| GTIN | 3250616210882 |
| Aktiv | Ja |
| Avaktiverad | - |
|---|---|
| Ersätts av | - |
| Ersätts närmast av | - |
| Varumärke | Hager |
| Certifikat | - |
|---|---|
| CE-märkning av kabel | - |
| Prestandadeklaration (DOP) |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://assets.hager.com/step-content/P/HA_38915111/Document/std.lang.all/DECLARATION_22_2707_11_22.pdf |
|---|